ePrůvodce

Přehled všech dokončených etap cesty za Svobodným Domovem

I. ETAPA:

„Poznání svého pravého záměru při stavbě rodinného domu“

V této první etapě, kterou rozhodně doporučuji si projít, získáte potřebný základ pro budování vašeho Domova.

Vědomě přehodnotíte svůj stávající záměr, uvědomíte si co je pro vás a vaší rodinu podstatné, co vám prospívá a co nikoli. Prověříte si zdali váš původní záměr stavět rodinný dům vám přinese očekávané štěstí.

Podíváte se na příběhy jiných lidí, ze kterých se lze poučit. Nahlédnete pod povrch "vašeho" záměru a prověříte si jeho pravost a hloubku.

Stavba domu není krmítko pro ptáčky, které kdykoli přestěhujete, předěláte atd.. Proto není dobré se na začátku bez rozmyslu ukvapit a vrhnout se po hlavě do konvenční stavby domu na malém pozemku, tak jak to vidíte kolem sebe u ostatních lidí. Musíte si být jisti, že je to pro vás to pravé.

Měli byste si být vědomi co vaše rozhodnutí způsobí, jaké důsledky bude mít na způsob vašeho života, na jeho kvalitu, jak moc vás stavba a případné splácení zatíží.

Díky jednoduchým otázkám, na které budete hledat odpovědi, se vám více rozjasní a ukáže se váš pravý záměr. Více se dozvíte na stránce ZDE >> .

Případně po stažení a přečtení elektronického průvodce první etapou cesty za Svobodným Domovem s názvem Poznání svého pravého záměru při stavbě domu, který je možno si stáhnout a projít zcela zdarma.

II. ETAPA:

„Hledáme místo pro život

aneb jak si zajistit pozemek pro stavbu domu"

Hledáme místo pro životV tomto druhém kroku Vám pomůžeme s hledáním, nalezením a koupí vhodného pozemku pro stavbu jakéhokoliv rodinného domu na jakkoli velkém pozemku.

Dozvíte se jaké máte možnosti hledání, že není třeba hledat pouze "stavební" pozemek, jaké informace musíte o pozemku zjistit než přistoupíte k jeho koupi. Jak je to s inženýrskými sítěmi s jejich průběhem a napojením. Jak je to s dělením a scelováním pozemků. Předáme vám informace a zkušenosti s katastrem nemovitostí, územním plánem, geometrickým plánem, zjistíte jak probíhá samotná koupě nemovitosti a mnoho dalšího.

Bližší informace se dozvíte ZDE >>>   na následující stránce:  http://svobodny-domov.cz/hledame-misto-pro-zivot/