Objednávka eBooku

"Hledáme místo pro život aneb jak si zajistit pozemek pro stavbu domu"

Zaplacením objednávky získáte:

 V této oblasti jedinečného elektronického Průvodce (eBook ve formátu pdf) s kompletními návody a postupy spojenými s výběrem a zajištěním pozemku vhodného pro stavbu  jakéhokoliv Rodinného Domu.

Dostanete odpovědi například na tyto (i jiné) otázky:

 • Jakým způsobem lze najít vhodný pozemek pro stavbu domu?
  Výběr lokality a možností hledání pozemku.
 • Na co nesmím při výběru pozemku zapomenout?
 • Jaké o pozemku potřebuji zjistit informace než přistoupím ke koupi?
  Kde tyto informace seženu? Jaký je postup?
 • Jak poznám, že na vybraném pozemku mohu stavět?
  Jaký je postup? Jak je to s katastrem nemovitostí? Co územní plán? Jsou možné změny ÚP? Jaký je postup? Je možné stavět na zemědělské půdě? Za jakých podmínek?
 • Jak a kde zjistím průběh vedení inženýrských sítí?
  Jak je to s jejich připojením? Musím se na inženýrské sítě (např. kanalizace) napojit pokud jsou přivedeny na hranici pozemku?
 • Jaký pozemek je vhodný pro Svobodný Domov nebo Rodový Statek?
  Jak je to s jeho výběrem? Jaká jsou jeho specifika?
 • Co je to geometrický plán?
  Kdy ho budu potřebovat? Jaký je postup při dělení a scelování pozemků?
 • Co ceny pozemků?
  Jak poznám, že cena pozemku je adekvátní? Jak se určují ceny pozemků? Jak zjistím orientační ceny pozemků v konkrétní lokalitě?
 • Jaký je postup koupě pozemku (nemovitosti)?
  Jak je to s kupní smlouvou? Co je to advokátní úschovna a jak funguje? Jaký je postup podání návrhu na zápis do katastru nemovitostí? Co daně, kdo je platí a jaké je jejich výše?
 • Co mobilní domy a maringotky?
  Mohu si je postavit kde chci? Jak se řeší povolení?

Chci si ebook koupit:

 • ANO
  Jsem si vědom, že zaplacením ceny ebooku získávám hodnotné informace, užitečné postupy a zkušenosti profesionála, které mi usnadní pořízení vlastního pozemku vhodného ke stavbě jakéhokoliv domu na jakkoliv velkém pozemku.
 • ANO
  Objednávám si ePrůvodce (elektronickou knihu) II. etapa cesty za Svobodným Domovem - Hledáme místo pro život aneb jak si zajistit pozemek pro stavbu domu.
 • ANO
  Překontroloval(a) jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především email, na který chci ebook zaslat.
 • ANO
  Objednávám ebook za cenu 250,- Kč.
 • ANO
  Jsem si vědom, že zaplacením ebooku zároveň podporuji další rozvoj projektu Svobodný Domov.
 • ANO
  Zaplacením ebooku získávám v ceně i další aktualizace.
 • ANO
  Vím, že ebook je určen výhradně pro zajištění pozemku v ČR. Nezohledňuje legislativu SR.

Vážení přátelé Svobodného Domova, od 25.10. 2019 již není možné si ebook objednat přes web z důvodů vysokých nákladů na provozování všech programů spravujících automatický emailing a fakturace atd.. Programy se platí ročně a cenově jsou vázané na počty kontaktů v databázi, které nám již překročily hranici 3.000 kontaktů a staly se tak pro nás finančně nereálné.

Pokud máte o ebook zájem,

napište mi na můj email: petr@svobodny-domov.cz

Máme stále zájem, aby se všechny informace uvedené v ebooku dostávaly k lidem, kteří myslí na přírodu, vlastní zdraví, spokojený život celé rodiny a zároveň si uvědomují, že jsme všichni součástí jednoho celku. 

 

Pomáháme lidem s vytvořením  vlastního Domova

Vybrané reference:

Po přečtení Vašeho e-BOOKu II. etapy jsem se v mnoha vašich radách nalezl, neboť v současné době mám hledání pozemku, přemlouvání majitele k prodeji, rozdělování pozemku, žádost a následné zanesení do územní plánu, koupi pozemku a zanesení do katastru za sebou a nyní sháním projektanta, který by mou představu RD zpracoval do projektu. Musím říci, že kdybych měl informace, které zde poskytujete dříve, ušetřil bych spoustu času při hledání informací k pozemkům, ale i komunikaci s byrokraty na úřadech. Příjemně mne překvapilo, že informace nejsou obecné, ale v mnoha případech konkrétní, bez zbytečné omáčky kolem a s užitečnými odkazy. Doufám, že v dalších etapách tomu tak bude i nadále. Děkuji a jsem s pozdravem
Ing. Jiří Hurdálekreferent oddělení nákupu
Snění o novém domovu a hledání informací jsem měl jako koníček. Informace, které jsou obsaženy v ebooku jsem sám postupně nabýval v průběhu několika let. Doporučuji všem kdo chtějí získat kompletní přehled a nechtějí ztrácet čas.
Jiří Škoda, spolumajitel obchodu www.nakupvklidu.cz
Vaši knihu jsem pročetla a protože nemám moc praktické myšlení, tak jsem ji dala přečíst i svému synovi. Nenašli jsme nic co bychom k danému tématu postrádali. Informace jsou srozumitelné, přehledné a dostatečné. Cena za tak obsáhle informace je podle mne super.
Helena PavlovcováCedr – Centrum duševní relaxace, www.cestadoraje.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na petr@svobodny-domov.cz nebo volejte na +731 479 576