Příběhy domů 2017 – ekodům

Rádi bychom Vás touto formou upozornili na blížící se zajímavou a jsem přesvědčen, že i velmi přínosnou akci s názvem: „Příběhy domů 2017″, kterou pořádá již třetím rokem spolek Ekodům o víkendu 14.-15.10.2017 v Praze.odkaz na událost na FB

Akci doporučujeme všem zájemcům o stavbu zdravých ekologických domů, Svobodných Domovů a lidem, kteří smýšlejí v souladu s přírodou. Na akci si rozšíříte obzory, zmapujete možnosti stavby zdravých domovů, ale hlavně se můžete ihned a na jednom místě zeptat přítomných odborníků a stavebníků na vše co vás bude zajímat.

Na každé přednášce vystoupí nejen architekt, projektant a další odborníci, ale zejména stavebník, aby byl každý dům věrohodně prezentován ze všech úhlů. Hlavními přednášejícími v tomto ročníku budou Aleš Brotánek, Mojmír Hudec, Juraj Hazucha, Jan Márton, Michal Šperling, Pavel Minář, Tomáš Vanický, Vladimír Čejna a další. Výběr realizací je sestaven tak, aby ukazoval pestrou škálu možností od technicky dokonalých pasivních domů až po svépomocí stavěné chaloupky, společným jmenovatelem vybraných domů jsou pak přírodní materiály a udržitelný přístup.

Na závěr proběhne rozsáhlá cca dvouhodinovou panelová diskuse s přítomnými odborníky, rozdělená do dvou tématických bloků, kterou bude moderovat Natalie Císařovská z České televize.

V sobotu vás tedy čekají přednášky a v neděli pak možnost exkurzí po realizovaných stavbách za účasti jednoho člena sdružení Ekodům a některých architektů navštívených staveb.

Podrobný program semináře naleznete na stránce sdružení ekodům: ZDE >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • ePůvodce – 1. etapa – Poznání svého pravého záměru při stavbě domu

    První a nejdůležitější krok, kterým je třeba začít stavbu vašeho Domova. Zjistíte jak se nestat otrokem svého domu. Uvědomíte si jaké prostředí je pro vás a vaší rodinu skutečně důležité. Dále zjistíte jak efektivně vynaložit vaše finance a energii na podstatné věci. Vyvarujete se opakování chyb druhých. Rozšířte si obzory ohledně stavby RD. Získáte spoustu užitečných kontaktů na odborníky v nejrůznějších oblastech spojených se stavbou domu.

    Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email ebook zdarma a dále vám budu posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou. Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Emaily nezasílám příliš často. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů naleznete níže v odkazu. Zásady zpracování a ochrany osobních údajů.
  • Respektujeme vaše soukromí

    Nikdy vám nebudeme posílat spam. Stisknutím tlačítka „souhlasím…“, souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email výše zmíněný ebook  a dále vám budu posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou – tedy zajímavým obsahem stavebnictví, zakládání Svobodných Domovů a Rodových statků a souvisejících témat. Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Emaily Vám nebudu zasílat moc často. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů v odkazu v zápatí těchto webových stránek.

  • Nejnovější příspěvky