Příběhy domů 2017 – ekodům

Rádi bychom Vás touto formou upozornili na blížící se zajímavou a jsem přesvědčen, že i velmi přínosnou akci s názvem: „Příběhy domů 2017″, kterou pořádá již třetím rokem spolek Ekodům o víkendu 14.-15.10.2017 v Praze.odkaz na událost na FB

Akci doporučujeme všem zájemcům o stavbu zdravých ekologických domů, Svobodných Domovů a lidem, kteří smýšlejí v souladu s přírodou. Na akci si rozšíříte obzory, zmapujete možnosti stavby zdravých domovů, ale hlavně se můžete ihned a na jednom místě zeptat přítomných odborníků a stavebníků na vše co vás bude zajímat.

Na každé přednášce vystoupí nejen architekt, projektant a další odborníci, ale zejména stavebník, aby byl každý dům věrohodně prezentován ze všech úhlů. Hlavními přednášejícími v tomto ročníku budou Aleš Brotánek, Mojmír Hudec, Juraj Hazucha, Jan Márton, Michal Šperling, Pavel Minář, Tomáš Vanický, Vladimír Čejna a další. Výběr realizací je sestaven tak, aby ukazoval pestrou škálu možností od technicky dokonalých pasivních domů až po svépomocí stavěné chaloupky, společným jmenovatelem vybraných domů jsou pak přírodní materiály a udržitelný přístup.

Na závěr proběhne rozsáhlá cca dvouhodinovou panelová diskuse s přítomnými odborníky, rozdělená do dvou tématických bloků, kterou bude moderovat Natalie Císařovská z České televize.

V sobotu vás tedy čekají přednášky a v neděli pak možnost exkurzí po realizovaných stavbách za účasti jednoho člena sdružení Ekodům a některých architektů navštívených staveb.

Podrobný program semináře naleznete na stránce sdružení ekodům: ZDE >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • ePůvodce – 1. etapa – Poznání svého pravého záměru při stavbě domu

    První a nejdůležitější krok, kterým je třeba začít stavbu vašeho Domova. Zjistíte jak se nestat otrokem svého domu. Uvědomíte si jaké prostředí je pro vás a vaší rodinu skutečně důležité. Dále zjistíte jak efektivně vynaložit vaše finance a energii na podstatné věci. Vyvarujete se opakování chyb druhých. Rozšířte si obzory ohledně stavby RD. Získáte spoustu užitečných kontaktů na odborníky v nejrůznějších oblastech spojených se stavbou domu.

  • Respektujeme vaše soukromí

    Nikdy vám nebudeme posílat spam. Stisknutím tlačítka „souhlasím…“, souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email výše zmíněný ebook  a dále vám budu posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou – tedy zajímavým obsahem stavebnictví, zakládání Svobodných Domovů a Rodových statků a souvisejících témat. Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Emaily Vám nebudu zasílat moc často. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů v odkazu v zápatí těchto webových stránek.

  • Nejnovější příspěvky