Velká DVOUpřednáška – ZDRAVÉ BYDLENÍ

Zveme Vás na speciální velkou DVOUpřednášku o ZDRAVÉM BYDLENÍ.

Lidé v dnešní době čím dál více potřebují, ale také vyžadují novou kvalitu bydlení, tj. zdravé, spokojené a šťastné bydlení. Získávají tím podporu pro plnohodnotný život svůj i svých blízkých.

V rámci spolupráce dvou projektů Svobodný Domov a Zdravý Domov jsme pro Vás přichystali dvě přednášky na témata, která se týkají každého z nás.  Protože všichni žijeme v nějakém prostoru a je jedno jestli se jedná o byt, či dům. Konkrétně se jedná o přednášky:

Zdravé bydlení –  Stavební medicína a Feng Shui z jiného pohledu

 

Celostní pohled, jak uzdravením domova podpořit zdraví celé rodiny a vnést do života pohodu, štěstí a harmonii.

 Na semináři získáte ucelený přehled o celkovém vlivu prostoru na zdraví člověka a různých metodách harmonizace, který nenajdete v knihách. Čím začít, co je více důležité a co méně.

Ukážeme si výsledky ojedinělého výzkumu vlivu tvarů staveb na život uvnitř a zásadní propojení Feng Shui s čínskou medicínou. Řekneme si co to je Stavební medicína a proč vznikla, jak prostor kolem nás ovlivňuje naše emoce, různé kvality života, tělesné orgány i jejich funkci.

Dozvíte se, proč musí být vyléčen prostor, aby zabrala celková léčba člověka. Podělíme se s Vámi o zajímavé poznatky a zkušenosti plynoucí z dlouholeté praxe.

Konkrétně probereme:

– co vše má vliv na zdravé bydlení
– stavební biologie
– geopatogenní zóny a elektrosmog
– energetika tvaru staveb a přírodní harmonie
– Feng Shui
– celosvětové zásady Feng Shui se zaměřením na střední Evropu
– propojení Feng Shui s čínskou medicínou
–  na závěr bude čas na dotazy a odpovědi


Druhá přednáška:

Jak chránit své zdraví před elektrosmogem!

Nebát se, ale umět si pomoci! Pracovní seminář o tom co je elektrosmog, odkud přichází a hlavně co s tím můžeme dělat!

 Názorný a praktický seminář na aktuální téma elektrosmogu pro širokou laickou veřejnost. Je doplněn mnoha příklady a praktickými doporučeními. Dozvíte se přehlednou formou co je to elektrosmog, proč a kde vzniká (například lampy u lůžek, mobilní a domácí telefony, wifi, notebooky, tablety, vysílače mobilních operátorů, vysoké vedení apod.).

Co může způsobit podle nezávislých studií a výzkumů a jak se mu účinně bránit mnohdy s minimálními náklady!! Proč má tak zásadní vliv na fyzické zdraví a psychiku dětí i dospělých, intuici i rozšířené duchovní vnímání.

Konkrétně probereme:

– co to je elektrosmog
– možné zdravotní vlivy
– sociální vlivy
– normy a biologická doporučení
– nízko a vysokofrekvenční zdroje elektrosmogu
– vnitřní a vnější zdroje
– jednoduchá pravidla jak si co nejvíce pomoci
– možnosti nápravy zjištěných nedostatků
– dotazy a odpovědi

Mnoho lze zlepšit vlastními silami! Účelem není techniku zcela zavrhnout, ale rozumně ji využívat!

Přednášející:

 fotografie autora projektu

Ing. Petr Makeš

tel. +420 608 617 211

www.zdravy-domov.cz

Zdravému bydlení se Ing. Petr Makeš věnuje již od roku 2000, kdy se stal se součástí skupiny přátel a kolegů, která se pravidelně setkávala. Společně přebírali informace o Feng Shui a o zdravém bydlení ze všech významných zdrojů, kurzů u nás i v zahraničí. Následně je upravovali pro naše místní podmínky a prověřovali v konkrétní praxi.

Tím vyzkoušeli a vybrali ty nejlepší. K tomu všemu přidali výzkum vlivu tvarů budov na život a jejich provázanost na čínskou medicínu. Výsledkem výzkumu, pod vedením Radomíra Nováka, je například speciální program Energetické geometrie staveb ENGES a český geomantický kompas LoPan. Čímž zdravé bydlení posunuli o další kus vpřed.

Pana Makeše osobně Feng Shui oslovilo především z pohledu vlnění a vibrací a jejich vlivu na člověka. Jeho hlavní snahou je naladit dům, byt, stavbu nebo interiér tak, aby člověka plně podporoval a harmonizoval.  Každý tvar, barva, materiál má  totiž specifický vliv na člověka. Kdy se plně ukazuje, že – „Na počátku bylo slovo“ – tj. vibrace, vlnění.

V roce 2006 následně vznikl  projekt Zdravý domov. Původní služby v oblasti Feng Shui se rozšířili například o speciální energetické a harmonické doplňky do interiérů a hlavně harmonizaci a zmírnění vlivu elektrosmogu, jehož omezení je zásadní zvlášť v dnešní době.

Do dnešního dne pan Petr Makeš spolu s kolegy sleduje a společným výzkumem a dlouholetou praxí spoluvytváří nové trendy zdravého bydlení.  Jejich společnou snahou je komplexní a kvalitní řešení zdravého bydlení či prosperující kanceláře.  Proto také všechny metody harmonizace a léčby prostoru nazvali jedním názvem – Stavební medicínou.

 

Název Stavební medicína jsme zvolili po mnoha letech práce v oblasti zdravého bydlení. Stavební medicína zahrnuje všechny nejdůležitější vlivy domu, bytu nebo kanceláře a jejich okolí na naše zdraví.

Stavební medicína se opírá o tři pilíře

GEOMANTIE a STAVEBNÍ BIOLOGIE

Stavební biologie řeší vliv materiálů, technologií, Elektrosmogu, radioaktivity, … Geomantie vliv podloží (geopatogenní zóny) a blízkého okolí. Výhodou pro naše klienty je ucelený pohled na všechny vlivy pro dosažení zdravého bydlení.

ENGES (ENergetická GEometrie Staveb)

Popisuje vliv tvarů budov a vnitřního členění místností na život uvnitř. Využívá také přírodní posvátné geometrie. Naším přínosem jsou výsledky speciálního výzkumu vlivu tvarů budov na člověka. K tomu nám pomáhá program navržený kolegou panem Radomírem Novákem na platformě SketchUp.

FENG SHUI

Feng Shui harmonizuje vliv barev, materiálů, tvarů a motivů v návaznosti na osobní energie člověka a energie času. Naším přínosem je propojení Feng Shui s Čínskou medicínou, unikátní kompas LoPan, znovuobjevení metoda 72 draků a správné použití jednotlivých metod Feng Shui.

Bližší informace naleznete na webových stánkách www.zdravy-domov.cz

ORGANIZAČNÍ INFORMACE:

Termín konání:

Sobota 19.5. 2018 od 10:00 do 16:00 hod

Místo konání:

MRAVENIŠTĚ  (mateřská a základní škola)

Markoušovice 113, Velké Svatoňovice 542 32

okr. Trutnov

MAPA ZDE

Přednášky budou probíhat ve dvou blocích:

Dopoledne v 10:00 zahájíme akci přednáškou na téma Zdravé bydleníStavební medicína a Feng Shui z jiného pohledu. Konec přednášky předpokládáme cca 12:30.

Poté bude následovat 1 hodina pauza na oběd a v 13:30 bude zahájena druhá přednáška na téma ElektrosmogJak chránit své zdraví před elektrosmogem! Konec celé akce předpokládáme do 16:00.

Přihlášení na akci a cena:

Akce se určitě uskuteční, tedy na akci již se nemusíte přihlašovat. Můžete v sobotu prostě jen dorazit.

Členský příspěvek na celou akci (obě přednášky)

Celkem tedy 400Kč/osoba

Kapacita prostoru je omezena na cca 50 lidí.

 V případě nedostatečného zájmu méně než 20 platících osob si vyhrazujeme právo akci zrušit.

Kontaktní osoba:

(pro organizaci přednášky a bližší informace)

Petr Vytlačil – Svobodný Domov

Tel: 731 479 576

petr@svobodny-domov.cz

www.svobodny-domov.cz

Občerstvení:

Na oběd si můžete zajít do obecní restaurace SOKOLOVNA MARKOUŠOVICE, která přímo sousedí s Mraveništěm. V Sokolovně je i možnost ubytování (cca 12 osob), kdyby někdo jel z velké dálky.

Občerstvení si jinak každý zajišťuje sám. Pokud bude chuť a zájem, lze udělat i společný stůl s občerstvením z toho co každý přinese. 🙂

V místě přednášky bude možnost si dát čaj, kávu, vodu.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • ePůvodce – 1. etapa – Poznání svého pravého záměru při stavbě domu

    První a nejdůležitější krok, kterým je třeba začít stavbu vašeho Domova. Zjistíte jak se nestat otrokem svého domu. Uvědomíte si jaké prostředí je pro vás a vaší rodinu skutečně důležité. Dále zjistíte jak efektivně vynaložit vaše finance a energii na podstatné věci. Vyvarujete se opakování chyb druhých. Rozšířte si obzory ohledně stavby RD. Získáte spoustu užitečných kontaktů na odborníky v nejrůznějších oblastech spojených se stavbou domu.

    Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email ebook zdarma a dále vám budu posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou. Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Emaily nezasílám příliš často. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů naleznete níže v odkazu. Zásady zpracování a ochrany osobních údajů.
  • Respektujeme vaše soukromí

    Nikdy vám nebudeme posílat spam. Stisknutím tlačítka „souhlasím…“, souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email výše zmíněný ebook  a dále vám budu posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou – tedy zajímavým obsahem stavebnictví, zakládání Svobodných Domovů a Rodových statků a souvisejících témat. Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Emaily Vám nebudu zasílat moc často. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů v odkazu v zápatí těchto webových stránek.

  • Nejnovější příspěvky